Hızlı COVİD Testi - 10 Dakikada Hızlı Sonuç | Yeşiltepe

Hızlı COVID Testi

Kişinin anlık olarak COVID – 19 olup olmadığının tespit edilmesi için uygulanan testlere, hızlı COVID testi adı verilir. Kişiye hızlı COVID testi uygulanarak kişinin o anda vücudunda COVID virüsünün olup olmadığı tespit edilir.

Hacamat başta olmak üzere pek çok hizmet sunan polikliniğimizde, en güvenilir şekilde hızlı COVID testi uygulanır. Bu testin uygulanmasındaki asıl amaç, kişinin o an içerisinde COVID riski taşıyıp taşımadığının tespit edilmesidir. Hastalık riski taşıyan herkese kolaylıkla uygulanabilir. Özellikle içerisinde bulunduğumuz hassas dönemden dolayı kişilerin düzenli olarak hızlı COVID testi yaptırmaları gerekmektedir. Böylece vücuttaki virüs erkenden teşhis edilir ve hem kişinin hem de çevresinin güvende olması sağlanır. Herhangi bir yaş sınırlaması da olduğu için herkes gönül rahatlığıyla yaptırabilir.

https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/07/hizli-covid-testi-zeytinburnu.png

Hızlı COVID Testi Nasıl Yapılır?

Parmak ucundan ya da damardan alınan kan örneğiyle dakikalar içerisinde vücudunuzda virüs olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Hızlı COVID testinin uygulanmasının ardından 15 – 30 dakika arasında sonuçlar çıkmaktadır. Çıkan testin sonucuna göre gerekli önemler alınır.

Uygulamasının kolay olması, sonucunun ise %98 gibi bir oranla oldukça güvenilir olması uygulanabilirliğini artırmıştır. Kendi sağlığınız için ve ailenizin sağlığı için belirli zaman aralıklarında testinizi yaptırmanız önerilir.

COVID testi yapan hastaneler arasında yer alan polikliniğimize başvurarak hızlı COVID testi yaptırabilirsiniz. Özellikle kalabalık ortamlarda çalışanlar, kalabalık ortama girecekler mutlaka bu testi yaptırmalıdır. Kendinizin, ailenizin ve çevrenizin güvenliğini ve sağlığını önemsiyorsanız yüksek güvenilir sonuçlar veren COVID testi yaptırabilirsiniz. Sadece hızlı COVID testi için değil, sağlık raporu vermeye yetkisi olan polikliniğimize sağlık raporu almak için de başvuru yapabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hizli-iletisim-formu.jpg

  Hızlı COVID Testi Kimlere Yapılabilir?

  Uygulanabilir kitlesi oldukça geniştir. Yaş, hastalık gibi herhangi bir kısıtlaması bulunmayan hızlı COVID testi, herkese rahatlıkla uygulanabilir. Günümüzdeki salgın hastalık sebebiyle bu testin önemi her geçen gün artıyor. Düzenli olarak testi tekrarlatabilir ve böyle bir dönemde sevdiklerinizi ve ailelerinizi koruyabilirsiniz.

  Hastalığı taşıdığınıza dair herhangi bir şüphe duyuyorsanız, kimseyle temas etmeden hızlı COVID testi yaptırabilir ve anında sonucu öğrenebilirsiniz. Yüksek güvenilir olması nedeniyle gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/07/hizli-covid-19-testi.png

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/07/hizli-covid-testi.png

  Hızlı COVID Testleri Güvenilir Mi?

  Hızlı sonuç vermeleri nedeniyle sıklıkla tercih edilen hızlı COVID testleri, %98 oranında güvenilir sonuçlar vermektedir. COVID belirtilerine sahip olan birinin testi negatif çıksa dahi PCR testi uygulanmalı ve hatta tomografi çekilerek doğrulanmalıdır. Diğer testlere oranla daha uygun fiyatlı olan bu testler aracılığıyla dakikalar içerisinde sonucu görebilir ve gerekli önlemlerinizi alabilirsiniz.

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim