Tıbbi Tahliller - Tıbbi Tahliller Listesi | Yeşiltepe Polikliniği

Tıbbi Tahliller

Hastalıkların tedavi edilmesinde önemli bir rol oynayan teşhis aşaması, mümkün olduğunca erken dönemlerde gerçekleştirilmelidir. Erken tanı, hastalıkların ilerlemeden tedavi edilebilmesi adına özen gösterilmesi gereken bir unsurdur. Bu nedenle ufak tefek rahatsızlıkların olduğu zamanlarda vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurulması ve gerekli tüm tıbbi tahlillerin yapılması gerekir. Bu tür durumlarda gönül rahatlığıyla kliniğimize gelebilir ve doktorunuzun yönlendirmesiyle gerekli tahlilleri yeni nesil laboratuvarlarımızda yaptırabilirsiniz.

Tıbbi tahlillerin yanı sıra; ultrason, dijital röntgen, dijital panoramik röntgen gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Böylece herhangi bir hastalığınız varsa erken dönemde teşhis edilmesini sağlayabilir, güvenilir sonuçlar elde ederek doğru tedaviyi yaptırmaya başlayabilirsiniz. Doğru ve güvenilir sonuçlar vermesi gereken bu tür tıbbi tahliller için modern cihazlardan yararlanılması çok önemlidir. Hastalığın kısa sürede doğru teşhis edilmesine imkân tanıyan bu tür cihazlar, yine alanında uzman bir ekip tarafından yönetilmelidir ve sıfır hatayla güvenilir sonuçlar ortaya çıkarılmalıdır. Siz de büyük bir itina gerektiren tahlil işlemleri için bünyemizde yer alan laboratuvarlardan yararlanabilir, doğru tedavinin uygulanması için ideal zemini oluşturabilirsiniz.

https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/11/tibbi-tahliller.jpg

Tıbbi Tahlil Laboratuvarlarının Sahip Olması Gereken Özellikler

Kan, idrar gibi çok çeşitli tıbbi tahlillerin yapıldığı laboratuvarların özenle tasarlanması gerekir. Hastalıkların tanı aşamasında hayati bir rol oynayan tüm tıbbi tahlillerin doğru ve güvenilir olması için laboratuvarların sahip olması gereken bazı özellikler bulunur. Öncelikle cihazların son sistem olması ve yapılan analizlerin dünya genelinde geçerliliğini koruması gerekir. Bu tür laboratuvar testleri çok çeşitli bulaşıcı hastalıkların ve çeşitli rahatsızlıkların tanısında önemli bir yere sahip olduğu için uzman bir ekip tarafından uygun koşullarda değerlendirilmelidir. Özellikle teknolojinin hızla geliştiği bu günlerde yeni nesil cihazlara yönelmek gerekir. Her açıdan mükemmel olanı sizlere sunmayı hedefleyen kliniğimiz, üstün kalitesi ve modern ekipmanları ile beğeni toplayan laboratuvarlarda ihtiyacınız olan tüm tahlilleri yaptırmanıza imkân tanır. İhtiyacınız olan her zaman bizimle iletişime geçebilir, konu ile alakalı olarak en iyi şekilde destek alabilirsiniz.

Ayrıca hızlı Covid testi, Covid 19 antikor ölçümü gibi dönemsel sağlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Testlerinizin güvenilirliğinden kuşku duymadan işlemlerinizi yaptırabileceğiniz kliniğimizde uzman ve deneyimli hekimlerimiz her zaman yanınızda olur. Test sonuçlarını en iyi şekilde değerlendirerek gerekli gördüğü takdirde tedavi sürecini adım adım belirler. Bu sayede siz de en kısa sürede çözüm bulduğunuz rahatsızlıkları giderme imkânına sahip olursunuz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hizli-iletisim-formu.jpg

  Kaliteli ve Güvenilir Laboratuvarların Tıbbi Tahliller Üzerindeki Önemi 

  Güvenilirliği akredite edilmiş olan laboratuvarlarda yapılan tüm tıbbi tahlillerin doğru olduğu kabul edilir. Dünya çapında geçerliliğini koruyan bu tarz tahliller üzerine elde edilen sonuçları değerlendiren hekimler, hasta için en ideal tedavi yöntemini belirleyerek çok daha etkili bir program oluşturur. Siz de rahatsızlıklarınızın nedenini sıfır hata ile belirlemek ve en kısa sürede hasta olup olmadığınızı anlamak için bizden destek alabilirsiniz. Kliniğimizde yer alan kaliteli laboratuvarımızda modern ve çağdaş cihazlar bulunur. Bunların her birini kullanma konusunda uzman olan ekibimiz, teşhis için gerekli testleri kolaylıkla yapar. Böylece hataya yer verilmeden hastalığınızın ne olduğu belirlenir ve hangi uygulamaların tedavi sürecinde yapılacağı netleştirilir. Gönül rahatlığıyla bize başvurabilir, hekiminizin talep ettiği testleri çekinmeden yaptırabilirsiniz. Kafanıza takılan detaylar olduğunda ise bizden destek alarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Sağlık durumunuz hakkında bilgi alarak mevcut koşullar hakkında detaylı bir değerlendirme talep edebilir, sağlığınız için yapmanız ya da yapmamanız gereken şeyleri öğrenebilirsiniz.

  Erken tanının büyük bir önem taşıdığı hastalıklarda yeni nesil laboratuvarlardan tıbbi tahlil hizmeti almanız gerekir. Bu sayede detaylar gözden kaçırılmaz ve herhangi bir konuda yanlış veri elde edilmesi mümkün olmaz. Laboratuvar teknikeri ya da teknisyeni bölümü mezunları tarafından yapılan tahlillerin güvenilir ve doğru olması tedavi sürecinde işinizi kolaylaştırır, iyileşme sürecinizin en kısa sürede tamamlanmasına destek olur.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/11/idrar-tahlili.jpg

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim