Kulak Delme - Ağrısız Kulak Delme | Yeşiltepe Polikliniği

Kulak Delme

Günümüzde sadece kadınların değil, erkeklerin de büyük ilgi gösterdiği kulak delme, sanılanın aksine oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Halk arasında fazlasıyla basit bir işlem gibi görülen bu uygulama, aslında alanında uzman hekimler tarafından uygun koşullarda steril araçlarla gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir ve telafisi mümkün olmayan rahatsızlıklar doğabilir. Enjeksiyon hizmetinden pansumana kadar çok çeşitli ihtiyaçlarınız için destek alabileceğiniz kliniğimizde gönül rahatlığıyla kulağınızı da deldirebilirsiniz.

Fazlasıyla hassas bir bölge olan kulağınızın sorunsuz bir şekilde delinmesi, sonrasında kısa sürede iyileşmesi için destek alabileceğiniz kliniğimizde deneyimli ekibimiz sizi en iyi şekilde yönlendirir. Bu sayede hem hazırlık, hem uygulama hem de iyileşme sürecini hiçbir sorun yaşamadan geçirme imkânınız olur. Bu tür hizmetlerden yararlanmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece en kısa sürede iyileşen kulağınızda birbirinden güzel küpeleri sergileme olanağını bulabilir, acısız ve basit bir uygulama ile kusursuz bir kulak deliğine sahip olabilirsiniz.

kulak-delme

Kulak Delme İşlemi Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kliniğimizden kulak delme hizmeti aldığınız takdirde işlem sonrası nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda hekiminiz size detaylı bilgi verir. Bu sayede nasıl davranmanız gerektiğini ve nelerden kaçınmanızın önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Bu tür uygulamalar sonrasında doğru bakım yöntemlerinin tercih edilmesi gerekir. İdeal bakımı gerçekleştirdiğiniz vakit herhangi bir komplikasyonla karşılaşma riskiniz minimum düzeye iner ve en kısa sürede arzuladığınız küpeleri kullanma imkânınız olur. Öncelikle kulağınıza dokunurken her zaman ellerinizin temiz olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca kulak memesinde yer alan deliği günde birkaç kez iki taraftan da temizlemeniz önemlidir. Bu tür uygulamalar sonrasında hekimimizin tavsiye ettiği bir kulak bakım losyonunu kullanmanız faydalı olur.

Temizlik esnasında kulağınızın kuru kalmasına özen göstermelisiniz. Küpenizi ara sıra ortalama 180 derece sağa ve sola çevirmeniz gerekir. Bu tür işlemler dışında mümkün olduğunca kulağınıza dokunmamanız tavsiye edilir. Küpenizin klipsini gevşek tutmanız da önemlidir. Böylece hava alan yara daha kısa süre içerisinde iyileşir. Bu hizmetle ilgili dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilir ve hekimlerimize merak ettikleriniz detayları danışabilirsiniz. Ayrıca iyileşme konusunda sıkıntı yaşarsanız yara bakımı, pansuman hizmeti imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hizli-iletisim-formu.jpg

  Kulak Delme Operasyonu Nasıl Olur?

  Bu tür kulak delme operasyonlarında özel bir tabanca kullanılır. Bu süreçte ise herhangi bir şekilde acı veya farklı rahatsızlıklar hissetmemeniz için lokal anestezi uygulanır. Bu sayede saniyeler içerisinde işlem tamamlanır ve hiçbir acı hissedilmez. Kolay ve pratik bir şekilde delinen kulağınız, doğru baktığınız sürece evinizde de size rahatsızlık vermez. Steril bir ortamda işlemlerini yapan uzman doktorlarımız, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar ve sizi en iyi şekilde yönlendirerek iyileşme sürecinizi hızlandırır.

  Böylece en kısa sürede iyileşen kulağınıza birbirinden modern ve şık küpeler takabilir, benzersiz bir takı deneyimi yaşamak adına ideal zemini hazırlayabilirsiniz. Kulağınızı güvenilir bir ortamda doğru adımlarla delen hekimimiz, herhangi bir enfeksiyon oluşumuna karşı gerekli tüm önlemleri alır ve operasyon sonrasında sıkıntı yaşamamanız için size iyi bir rehber olur. Ağrınız olmasa dahi küpenizi en az 6 hafta boyunca çıkarmamanızı tavsiye eden hekimimizin tavsiyelerine uyduğunuz sürece istediğiniz sonuçları elde edebilir, ağrısız bir şekilde deldirdiğiniz kulağınızın kısa sürede iyileşmesinin keyfine varabilirsiniz. Yüksek sağlık standartlarına en uygun şekilde gerçekleştirilen bu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz an bizi arayabilir, randevu alarak işlemler için ilk adımı atabilirsiniz.

  agrisiz-kulak-delme

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim