Bahçelievler Diş Polikliniği - Hızlı Randevu Al | Yeşiltepe

Bahçelievler Diş Polikliniği

Yeşiltepe Diş Hastanesi; modern teknolojilerle donatılmış merkezinde, ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman ve tecrübeli hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan en uygun tedavi seçeneklerini sunarak kişiye özel tedavi prensibiyle hareket eder. Hasta hakları ve hasta memnuniyetini kendine politika olarak belirleyen Yeşiltepe Diş Hastanesi, hasta beklentilerine en kısa sürede cevaplar vermeyi ilke edinmiştir.

Yeşiltepe Diş Polikliniği, ihtiyacınız olan tüm ağız ve diş ihtiyaçlarınıza etkili ve sağlıklı tedavi çözümleri sunmaktadır. İmplant, kanal tedavisi, pedodonti, diş beyazlatma, endodonti, periodonti, ortodonti,estetik diş hekimliği, koruyucu diş hekimliği, protez gibi birçok diş hastanesi hizmetinden yararlanmak için Yeşiltepe Diş Hastanesi ile 0212 679 39 00 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bahçelievler Diş Hastanesi’ne yaklaşık 20 dakikalık bir mesafenin ardından ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Diş Hastanesi’ne daha hızlı bir şekilde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bahçelievler Diş Hastanesi’nin aynı zamanda pek çok sağlık raporunu vermeye yetkisi vardır. İhtiyacınız olan tüm sağlık raporları için ve sağlık kurulu raporu için tıklayınız.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Bahçelievler Diş Polikliniği Hizmetleri

  Bahçelievler Diş Hastanesi, kişiye özel bir tedavi yöntemi belirlemek için ve etkiler çözümler sunmak için öncelikle ağız yapınızı inceler. Yapılan incelemeler sonrasında sizin için en doğru diş tedavilerini belirleyerek etkili bir yol haritası izlenir. Bahçelievler konumundan da kısa bir sürede ulaşım sağlayarak ağız ve dişlerinizin ihtiyacı olan tüm tedavilere çözümler bulabilirsiniz. En steril ortamlarda alanında uzman hekimlerle dişlerinizi ve gülüşlerinizi güvende hissedeceksiniz.

  Bahçelievler implant tedavi yöntemi ile eksik dişleriniz tamamlanabilir ve hem sağlık hem de estetik açısından mükemmeli yakalayabilirsiniz. Fazla hasar görmüş ya da iltihaplanmış dişlerinizin onarılması veya kurtarılması için gerekli kanal tedavisi için dişlerinizi Yeşiltepe Diş Hastanesi’nin uzman hekimlerine teslim edebilirsiniz. Sadece yetişkinlerin değil, çocuk diş sağlığı için teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak çocukların daha fazla gülmesine destek oluyor. Daha beyaz ve daha güzel gülüşlere sahip olmak için Bahçelievler Diş Hastanesi, sizleri bekliyor. Son teknolojik cihazlarla steril ortamlarda gerçekleşen diş beyazlatma işlemi sonrasında dişlerinizi saklamadan rahatlıkla gülebilecek ya da konuşabileceksiniz.

  Dişlerinizin ve gülüşlerinizin daha sağlıklı olması için vakit kaybetmeden Bahçelievler Diş Hastanesi’ni ziyaret edin.

  bahcelievler dis poliklinigi

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim