Bakırköy Diş Polikliniği - Hızlı Randevu Al | Yeşiltepe

Bakırköy Diş Polikliniği

Modern teknolojilerle donatılan merkezinde ağız ve sağlığının tüm branşlarında tecrübeli ve uzman ekibiyle hizmet sunan Yeşiltepe Diş Hastanesi, kişiye özel tedavi prensibini benimseyerek ihtiyacınız olan en uygun tedavi seçeneklerini sunmaktadır.

Bakırköy Diş Hastanesi’ne 20 dakikalık kısa bir mesafenin ardından ulaşabilirsiniz. Daha detaylı ve hızlı bir ulaşım için buraya tıklayabilirsiniz.

Kanal tedavisi, implant, endodonti, pedodonti, diş beyazlatma, periodonti, estetik diş hekimliği, koruyucu diş hekimliği, protez gibi ağız ve dişlerinizin ihtiyacı olan pek çok tedavi için Bakırköy Diş Hastanesi’nden randevu oluşturabilirsiniz. 0212 679 39 00 numaralı telefonla iletişime geçerek sizin için en uygun tarihe randevunuzu oluşturabilir. Diş sorunlarını ertelemek,  geri dönülmez problemlere yol açabilir. Bu nedenden dolayı vakit kaybetmeden Yeşiltepe Diş Hastanesi’ni ziyaret etmelisiniz.

Yeşiltepe Diş Hastanesi’ni ziyaret ederek ihtiyacınız olan pek çok sağlık raporunu da alabilirsiniz. Sağlık raporu yetkisi bulunan Bakırköy Diş Hastanesi’nden gemi adamı olur sağlık raporu almak için tıklayınız.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Bakırköy Diş Polikliniği Hizmetleri

  Bakırköy Diş Hastanesi, ağzınızın ve dişlerinizin ihtiyacı olan tüm problemlere etkili ve sağlıklı tedavi yöntemleri sunmaktadır. Hasta haklarını ve memnuniyetini kendine politika edinen Yeşiltepe Diş Hastanesi, beklentilerinizi en kısa sürede cevaplandırmak için titiz ve özenli çalışmalar yürütmektedir.

  Gülüşlerinizin daha estetik ve sağlıklı olması için estetik diş hekimliğinden randevu oluşturabilirsiniz. Böylece tedavi sonrasında dişlerinizi saklamadan gönül rahatlığıyla gülebilirsiniz. Dişlerinizi saklamadan gönül rahatlığıyla gülmek için ihtiyacınıza göre implant, protez, kanal, ortodonti ya da diş beyazlatma tedavilerinden destek alabilirsiniz.

  Ağız ve dişlerinizdeki problemler sadece estetik görünümünüzü değil, sağlığınızı da olumsuz etkiler. Mide, damar, kalp, diyabet gibi pek çok hastalığın oluşmasına zemin hazırlarken konuşma bozukluklarına da sebep olabilir.

  Bu sebeplerden dolayı herhangi bir diş ve ağız probleminde derhal diş hekimine görünmeniz gerekir. Zaman kaybetmeden Bakırköy Diş Hastanesi ile iletişime geçerek sizin için en doğru diş tedavi yönteminin belirlenip bir an önce tedavinin başlaması için adım atabilirsiniz.

  Bakırköy Diş Polikliniği

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim