Bakırköy Sağlık Raporu - 10 Dakikada Al | Yeşiltepe

Bakırköy Sağlık Raporu

Bakırköy sağlık raporu, kişinin sağlıklı olduğunu kanıtlayan ve yapılan testler ve tahliller sonucundan alanında yetkili doktorlar tarafından verilen tıbbi bir belgedir. Sağlık raporu almak için 0212 679 39 00 numaralı telefonu arayarak Yeşiltepe Polikliniği’nden randevunuzu oluşturabilir ve randevu aldığınız tarihte polikliniğe giderek gerekli testleri yaptırabilirsiniz. Sağlığınızın durumuna göre Bakırköy sağlık raporu alabilirsiniz.

Bakırköy sağlık raporu almak için Yeşiltepe Polikliniği’ne nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız detaylı yol tarifi için buraya tıklayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 20 dakikalık mesafenin ardından polikliniğe ulaşabilirsiniz.

Yeşiltepe Polikliniği’nin evlilik, işe girme, ehliyet, sağlık kurulu, gemi adamı ve tam teşekküllü sağlık raporu vermeye yetkisi bulunmaktadır. Sağlık raporu almak için yapılan tetkikler ve testler, nerede ve ne amaçla kullanacağına göre değişiklik göstermektedir. Evlilik için sağlık raporu alırken farklı, ehliyet için sağlık raporu alırken testler talep edilir.

Her sağlık kuruluşunun sağlık raporu vermeye yetkisi bulunmamaktadır. Bakırköy sağlık raporunu ne amaçla ve nerede kullanacağınıza göre başvuru yaparak dilekçe vermeniz gerekir. Yeşiltepe Polikliniği’nden sağlık raporu almak için randevu aldığınız tarihte kuruma giderek ve dilekçenizi vererek sağlık raporu alma sürecinizi başlatabilirsiniz. Genel olarak kan tahlili yapılır ve görme bozuklukları, işitme kaybı, madde ve alkol bağımlılığı, uyku bozuklukları gibi durumlarının tespit edilmesine yönelik testler uygulanır.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Bakırköy Sağlık Raporu Çeşitleri

  İlk defa ehliyet alacaklardan ya da ehliyetini yenileyeceklerden ve ehliyetine sınıf ekleyeceklerden talep edilen sağlık raporu, ehliyet için sağlık raporudur. Çiftlerin evlenmelerine engel olan herhangi bir sağlık probleminin ya da kan uyuşmazlığına yol açacak kan gruplarının tespiti için talep edilen sağlık raporu ise, evlilik için sağlık raporudur. Denizlerde ve gemilerde çalışacak kişilerin sağlık durumunun veya bedenin çalışma şartlarına uygun olup olmadığının tespit edilmesi için istenilen sağlık raporu ise, gemi adamı sağlık raporudur. Ayrıca işe girecek kişilerden ya da pozisyon değiştirecek kişilerden de talep edilen sağlık raporudur vardır, işe girme ya da OSGB sağlık raporu.

  Her sağlık raporunun kullanım alanı ve amacı farklıdır. Bakırköy sağlık raporunuzun geçerli olması için kullanım alanına uygun olmalıdır.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/09/bakirkoy-saglik-raporu.png

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim