Fatih Diş Polikliniği - Hızlı Randevu Al | Yeşiltepe

Fatih Diş Polikliniği

Modern teknolojilerle donatılmış Fatih Diş Hastanesi, diş ve ağız sağlığının tüm branşlarında tecrübeli ve uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. Kişiye özel tedavi prensibini politika edinen diş hastanesi, ihtiyacınız olan en uygun tedavi seçeneklerini sunmaktadır. Hasta memnuniyetinin ve haklarının korunmasını kendine politika edinmiş Fatih Diş Hastanesi, hastaların    beklentilerine en kısa sürede cevap  vermek için titiz ve özenli çalışmalar yürütmektedir.

İhtiyacınız olan tüm ağız ve diş tedavilerinin sunan Fatih Diş Hastanesi, sağlıklı ve etkili çözümlerle muhteşem gülüşlere ve sağlıklı dişlere sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Kanal tedavisi, protez, implant, endodonti, ortodonti,    pedodonti peridonti, estetik diş hekimliği, koruyucu diş hekimliği, diş beyazlatma gibi pek çok diş tedavisi hizmetinden yararlanmak için randevu oluşturabilirsiniz. Yeşiltepe Diş Hastanesi’nden ranevu oluşturmak için 0212 679 39 00 numaralı telefondan iletişime geçebilir ve sizin için en uygun zamana randevu alabilirsiniz.

Fatih Diş Hastanesi’ne nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bir mesafenin ardından Yeşiltepe Diş Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Yeşiltepe Polikliniği, diş hizmetlerinin yanı sıra pek çok türde sağlık raporu vermeye de yetkilidir. İhtiyacınız olan tüm sağlık raporları ve OSGB sağlık raporu için tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Fatih Diş Polikliniği Hizmetleri

  Fatih Diş Hastanesi öncelikle size özel bir tedavi yöntemi belirlemek ve etkili çözümler sunmak amacıyla ağız yapınızı inceler. Ardından yapılan incelemeleri göz önünde bulundurarak sizin için en uygun tedavi yöntemini belirler ve etkili bir yol haritası oluşturur. En küçük bir diş rahatsızlığı ileride geri dönüşü olmayan problemlere yol açabilir. Bu yüzden erken tedavi ile bu gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.

  Fatih konumundan da kısa bir sürede ulaşacağınız Yeşiltepe Diş Hastanesi, ağız ve dişlerinizin ihtiyacı olan tüm tedavi çözümlerini en steril ortamlarda ve alanında uzman hekimlerle sunmaktadır. Dişlerinizi ve gülüşlerinizi gönül rahatlığıyla Fatih Diş Hastanesi’nin uzman hekimlerine emanet edebilirsiniz.

  İstediğiniz gibi gülebildiğiniz, yemek yiyebildiğiniz ya da konuşabildiğiniz dişlere sahip olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Yeşiltepe Diş Hastenesi ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/08/fatih-dis-poliklinigi.png

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim