Güngören Sağlık Raporu - Hızlı Başvuru | Yeşiltepe

Kişinin sağlıklı olduğunun kanıtlayan Güngören sağlık raporu, gerekli testler ve tetkikler sonucunda alanında yetkili doktorlar tarafından verilmektedir. Sağlık raporu almak için 0212 679 39 00 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu tarihinde Yeşiltepe Polikliniği’ne giderek gerekli testlerin ve tetkiklerin sonucunda sağlık raporunuzu alabilirsiniz.

Yeşiltepe Polikliniği, konumu itibariyle 20 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Daha hızlı ve detaylı yol haritası için buraya tıklayabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Güngören sağlık raporu, nerede ve ne amaçla kullanacağına göre farklı alanlara ayrılmaktadır. Ehliyet için, evlilik için, sağlık kurulu, tam teşekküllü ve OSGB sağlık raporu için tıklayıp bilgi alabilirsiniz. Her sağlık raporu için gerekli evraklar ve yapılan testler birbirinden farklıdır.

Her sağlık kurumunun sağlık raporu verme yetkisi bulunmamaktadır. Sağlık raporu verme yetkisi olan Yeşiltepe Polikliniği’nden randevu oluşturduktan sonra hangi amaçla aldığınızı ve nerede kullanacağınızı belirten dilekçe ile başvuru yaparak sağlık raporu alma sürecinizi başlatmış olursunuz. Güngören sağlık raporu alma amacınıza göre yapılan testler sonucunda, eğer ki uygun görülürse, sağlık raporunuzu alabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Güngören Sağlık Raporu Çeşitleri

  Ne amaçla ve nerede kullanılacağına bağlı olarak Güngören sağlık raporu farklı özellikler taşımaktadır. Her sağlık raporu için uygulanan testler değişebileceği gibi gerekli olan evraklar da değişiklik gösterebilir.

  İşe yeni girecek, işinde pozisyon değiştirecek ya da uzun bir süre sonra tekrar işe dönecek kişilerden işe giriş ya da OSGB sağlık raporu talep edilmektedir. Aynı şekilde ilk defa ehliyet alacak, ehliyetine sınıf ekleyecek ya da ehliyetini güncelleyecek kişilerden de ehliyet için sağlık raporu talep edilir.

  Çiftlerden de nikah işlemleri için evlilik sağlık raporu istenir. Bu raporla çiftlerin evlenmelerine engel olacak herhangi bir rahatsızlığının var olup olmadığını tespit edilir. Ağır ve zor şartlar altında çalışacak kişiler için, askerlik muafiyeti için, sporcuların lisans alabilmeleri için ya da uzun süreli izin alacak kişiler için sağlık kurulu raporu gerekmektedir.

  Her sağlık raporunun gerektirdikleri ve amaçları birbirinden farklıdır. Bu yüzden Güngören sağlık raporunuzun geçerli olması için amacına uygun başvuru yapmanız gerekir.

  Güngören Sağlık Raporu

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim