Samatya Diş Polikliniği - Hızlı Randevu Al | Yeşiltepe

Samatya Diş Polikliniği

Samatya Diş Hastanesi, ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzmanlaşmış hekimlerden oluşan profesyonel kadrosuyla en steril ortamlarda en teknolojik cihazlarla ağız ve diş tedavi süreçlerinizi yürütmektedir. Kişiye özel tedavi prensibini benimsemiş diş hastanesi, sizin için en uygun tedavi yöntemini belirleyerek gerekli süreci başlatır. Samatya Diş Hastanesi, konumu itibariyle oldukça merkezi bir yerdedir. Nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayabilir ve yaklaşık 20 dakikalık bir mesafenin ardından Samatya Diş Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Kanal tedavisi, implant, estetik diş hekimliği, koruyucu diş hekimliği, periodonti, ortodonti, diş beyazlatma, endodonti, protez gibi dişlerinizin ve ağzınızın ihtiyaç duyduğu pek çok tedavi için Samatya Diş Hastanesi’nden randevu alabilirsiniz. 0212 679 39 00 numaralı telefonla randevu oluşturabilir ve vakit kaybetmeden daha sağlıklı ve bakımlı dişlere sahip olabilirsiniz.

Yeşiltepe Polikliniği aynı zamanda sağlık raporu vermeye de yetkilidir. Tam teşekküllü sağlık raporu başta olmak üzere ihtiyacınız olan sağlık raporlarını Yeşiltepe Polikliniği’nden talep edebilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Samatya Diş Polikliniği Hizmetleri

  Küçük bir diş rahatsızlığı önemsenmeyerek gerekli yöntemlerle tedavi edilmezse büyük problemlere yol açabilir. Diş rahatsızlıkları öncelikle diş kayıplarına yol açabildiği gibi mide, diyabet, damar, kalp gibi rahatsızlıkların oluşmasına da zemin hazırlamaktadır. Bu yüzden zaman kaybetmeden Yeşiltepe Diş Hastanesi’nden randevu oluşturarak dişlerinizin ihtiyacı olan tedaviye başlayabilirsiniz. Sağlıklı dişler ve estetik gülüşler için Samatya Diş Hastanesi’nden randevu oluşturmayı ertelemeyin. Herhangi bir diş rahatsızlığınız bulunmasa bile yılda en az iki kere diş kontrolü yaptırmak oluşabilecek sorunların önüne geçmenizde oldukça önemlidir.

  Samatya Diş Hastanesi, size özel diş tedavisi süreci oluşturmak için öncelikle ağız ve yapınızı inceler ve ihtiyacınız olan tedavileri belirler. Ardından gerekli tedavilerin uygulanması için etkili bir yol haritası oluşturur. Beklentilerinizin en kısa sürede giderilmesi için titiz ve özenli çalışmalar yürüten diş hastanesi, hayallerinizde dişlere ve gülüşlere kavuşmanız için büyük çaba harcamaktadır.

  Siz de dişlerinizin daha estetik, bakımlı ve sağlıklı olması için vakit kaybetmeden Samatya Diş Hastanesi’nden randevunuzu oluşturunuz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/08/samatya-dis-poliklinigi.png

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim