Samatya Ehliyet İçin Sağlık Raporu | Yeşiltepe

Samatya ehliyet için sağlık raporu; ilk defa ehliyet alacak kişiler, ehliyetini yenileyecek kişiler ya da ehliyetine sınıf ekleyecek kişiler için zorunlu bir belgedir. Ehliyet için sağlık raporu olmadan ehliyet alınmamaktadır, kanunen bir zorunluluktur. Samatya ehliyet için sağlık raporu almak için 0212 679 39 00 numaralı telefondan arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yaklaşık 20 dakikalık bir mesafenin ardından Yeşiltepe Polikliniği’ne ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayarak Yeşiltepe Polikliniği detaylı yol tarifine ulaşabilirsiniz. Randevu aldığınız günde polikliniğe giderek gerekli olan testleri ve tetkikleri yaptırabilir ve sonuçlar ehliyet sağlık raporu için uygunsa sağlık raporunuzu alabilirsiniz.

Yeşiltepe Polikliniği, ehliyet için sağlık raporu haricinde pek çok sağlık raporu vermeye yetkilidir. Evlilik, ehliyet, işe girme, gemi adamı ve sağlık kurulu raporu için tıklayınız ve merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Samatya Ehliyet İçin Sağlık Raporu Alma Süreci

Samatya ehliyet için sağlık raporu alırken gerekli evraklar arasında iki biyometrik fotoğraf ve kimlik yer almaktadır. Gerekli olan belgelerle Yeşiltepe Polikliniği’ne gidebilirsiniz. Muayene sorasında hekim, sağlık durumunuzun hakkında birtakım sorular soracaktır ve ardından gerekli testleri uygulayacaktır. Bu testleri geçtiğiniz takdirde üzerinde fotoğrafınızın ‘’ sürücü olur. ‘’ sağlık raporunu alabilirsiniz.

Tüm testlerin ve muayenelerin yapıldığı Yeşiltepe Polikliniği’ni tercih ederek zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Samatya Ehliyet İçin Sağlık Raporu Alırken Uygulanan Testler ve Tetkikler

  İşitme kaybı, görme bozuklukları, denge kaybı, uyku bozuklukları, gece ve renk körlüğü, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı, epilepsi, katarakt gibi rahatsızlıkların var olup olmadığının tespit edilmesi için testler ve tetkikler uygulanır. Özellikle göz muayenesi, ehliyet için sağlık raporunda büyük önem taşımaktadır. Ayrıca ehliyetinizi aldıktan sonra ileride herhangi ciddi bir sağlık probleminizin olduğunuzda ikametgahınızın bulunduğu emniyete giderek bunu bildirmeniz gerekir.

  Kendi güvenliğiniz ve çevrenizdeki tüm canlıların güvenliği için Samatya ehliyet için sağlık raporu, büyük önem arz eder. Bu nedenden dolayı sağlık raporu alma sürecini titizlikle ve özenle yürütmeniz gerekir.

  Samatya Ehliyet İçin Sağlık Raporu

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim