Samatya Sağlık Raporu - Hızlı Başvuru | Yeşiltepe

Samatya Sağlık Raporu

Kişinin sağlıklı olduğunu kanıtlayan belgeler arasında yer alan Samatya sağlık raporu, yapılan testler ve tahliller sonucunda yetkili doktorlar tarafından verilen tıbbi belgedir. Sağlık raporu almak için Yeşiltepe Polikliniği’nden randevu oluşturabilir ve randevu tarihinde giderek sağlık raporunuzu gerekli tahliller sonucunda alabilirsiniz. Samatya sağlık raporu almak için 0212 679 39 00 numaralı telefondan randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Samatya sağlık raporu almak için sağlık kuruluşuna nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayarak detaylı ve hızlı ulaşım bilgisine ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bir mesafenin ardından Yeşiltepe Polikliniği’ne ulaşabilirsiniz.

Samatya sağlık raporunun alınma amacına göre farklı tetkikler uygulanmaktadır. Evlilik için sağlık raporu, tam teşekküllü sağlık raporu, ehliyet için sağlık raporu, gemi adamı sağlık raporu ve OSGB sağlık raporu için tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Her kurumun sağlık raporu vermeye yetkisi yoktur. Talep ettiğiniz sağlık raporunun ne amaçla istendiğine göre yetkili bir kuruma başvuru yapmanız gerekir. Öncelikle Samatya sağlık raporu için randevu oluşturabilir ve randevu tarihinizde gidip dilekçe vererek sağlık raporu alma sürecini başlatabilirsiniz. Samatya sağlık raporunu hangi amaçla alacağınıza göre gerekli testler ve tetkikler uygulanır. Bunların sonucuna göre sağlık raporu almaya hak kazanabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Samatya Sağlık Raporu Çeşitleri

  Samatya sağlık raporu nerede ve ne amaçla kullanacağına göre farklı özellikler taşımaktadır. İlk defa ehliyet alacaklardan, ehliyetini yenileyeceklerden ya da ehliyetine sınıf ekleyeceklerden ehliyet için sağlık raporu talep edilir.

  Kişinin işe giriş sürecinde ya da poziyon değişikliğinde işin çalışma şartlarına uygunluğunun tespit edilmesi için işe giriş ya da OSGB sağlık raporu talep edilmektedir.

  Çiftlerin evlenmelerine engel olacak herhangi bir sağlık sorunlarının olup olmadığının tespit edilmesi için ise, evlilik için sağlık raporu istenmektedir.

  Sporcuların lisans alabilmesi, zor ve ağır şartlardan çalışacak kişilerin işe uygunluğunun tespit edilmesi, uzun süreli izin alınabilmesi, askerlik muaf olunabilmesi için ise gerekli sağlık raporu, sağlık kurulu raporu yani heyet raporudur.

  Samatya sağlık raporu için randevunuzu oluşturarak ve ardından gerekli testleri yaptırarak kısa sürede sağlık raporunuzu alabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/09/Samatya-Sağlik-Raporu.png

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim