Zeytinburnu Diş Polikliniği - Hızlı Randevu Al | Yeşiltepe

Zeytinburnu Diş Polikliniği

Ağız ve diş sağlığının tüm branşlarındaki uzman hekimlerden oluşan ekibiyle Zeytinburnu Diş Hastanesi, son teknolojilerle donatılmış ve tüm hijyen koşulları sağlanmış polikliniğinde diş ve ağız tedavi süreçlerinizi yürütmektedir. Diş hastanesi, kişiye özel diş tedavisi sürecini benimseyerek sizin için en uygun tedavi yöntemini belirler ve ardından gerekli süreci başlatır. Zeytinburnu Diş Hastanesi’ne yaklaşık olarak 20 dakikalık bir mesafe sonrasında ulaşabilirsiniz. Daha detaylı ve daha hızlı yol tarifi için buraya tıklayabilirsiniz.

Dişlerinizin ve ağzınızın ihtiyaç duyduğu başta protez, kanal tedavisi, diş teli, diş beyazlatma, implant, estetik diş hekimliği, koruyucu diş hekimliği, çocuk diş olmak üzere daha pek çok tedaviden yararlanmak için 0212 679 39 00 numaralı telefonla Zeytinburnu Diş Hastanesi randevunuzu oluşturabilirsiniz. Zeytinburnu Diş Hastanesi arıcalığıyla daha sağlıklı ve bakımlı dişlere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, vakit kaybetmeden iletişime geçmek.

Yeşiltepe Polikliniği, Diş Polikliniği’nin yanı sıra sağlık raporu vermeye yetkilidir. Başta sağlık kurulu raporu olmak üzere ihtiyacınız olan tüm sağlık raporlarını poliklinikten talep edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için ve sağlık kurulu raporu için tıklayınız.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Zeytinburnu Diş Polikliniği Hizmetleri

  Zeytinburnu Diş Hastanesi, size özel diş tedavi süreci başlatmak için öncelikle ağız ve diş yapınıza dair incelemeler yapar. Ardından incelemeler sonucunda sizin için en uygun diş tedavisi yöntemini belirleyerek tedavi sürecini başlatır. Titiz ve özenli çalışmalar yürüterek beklentilerinizin en kısa sürede karşılanması için çabalar. Yeşiltepe Diş Polikliniği, hayallerinizdeki dişlere ve gülüşlere sahip olmanız için alanında uzman hekimlerden oluşan kadrosuyla en iyi diş tedavisini sunmayı amaçlamaktadır.

  En ufak bir diş rahatsızlığı önemsenmezse ve gerekli tedavilerle iyileştirilmezse ileride daha büyük problemlere yol açabilir. Diş kaybının oluşabileceği gibi damar, kalp, diyabet gibi sağlık sorunlarının da oluşumuna zemin hazırlayabilir. Ayrıca dişlerdeki bozukluk ya da çarpıklık konuşmanın bozulmasına da neden olur. Bu yüzden vakit kaybetmeden Zeytinburnu Diş Hastanesi’nden randevu oluşturarak dişlerinizin ve ağzınızın ihtiyacı olan tedavi sürecini başlatabilirsiniz.

  Bakımlı, sağlıklı ve estetik dişlere sahip olmak, Zeytinburnu Diş Hastanesi ile mümkün.

  zeytinburnu dis polikliniği

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim