Zeytinburnu Ehliyet İçin Sağlık Raporu | Yeşiltepe Polikliniği

Zeytinburnu Ehliyet İçin Sağlık Raporu

İlk defa ehliyet alacak kişilerden, ehliyetini yenileyecek kişilerden ya da ehliyetine sınıf ekleyecek kişilerden ehliyet için sağlık raporu talep edilmektedir. Zeytinburnu ehliyet için sağlık raporu, zorunlu bir belgedir ve bu belge olmadan ehliyet alma hakkı bulunmamaktadır.

0212 679 39 00 numaralı telefonu arayarak Zeytinburnu ehliyet için sağlık raporu almak için randevu oluşturabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bir mesafede bulunan Yeşiltepe Polikliniği’ne randevu aldığınız tarihte giderek , uygun bulunması halinde, ehliyet için sağlık raporunuzu alabilirsiniz. Yeşiltepe Polikliniği’ne nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız detaylı yol tarifi için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Yeşiltepe Polikliniği, ehliyet sağlık raporu hariç pek çok sağlık raporunu vermeye yetkilidir. Evlilik için, işe girme için, sağlık kurulu, tam teşekküllü ve gemi adamı sağlık raporu için hemen tıklayınız ve ihtiyacınız olan sağlık raporu için randevunuzu oluşturunuz.

Zeytinburnu Ehliyet İçin Sağlık Raporu Alırken Uygulanan Testler ve Tetkikler

Görme bozuklukları, gece ve renk körlüğü, katarakt, işitme kaybı, denge kaybı, alkol ve madde bağımlılığı, uyku bozuklukları, epilepsi gibi sağlık problemlerinin olup olmadığının saptanması amacıyla testler ve tetkikler uygulanır. Zeytinburnu ehliyet için sağlık raporu alırken özellikle göz muayenesinin büyük bir önemi vardır. Ehliyeti aldıktan sonra ciddi herhangi bir sağlık problemiyle karşılaşırsanız ikametgahınızın bulunduğu emniyete bu durumu bildirmeniz gerekir.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Zeytinburnu Ehliyet Sağlık Raporu Grupları ve Geçerlilik Süreleri

  1. Grup Ehliyet Sağlık Raporu: M, A, A1, A2, B, B1, BE, F sınıfı ehliyet alacak kişileri kapsayan sağlık raporudur. Hafif araç sürücüleri için geçerli olan bu ehliyet raporu, 10 yıl geçerlilik süresine sahiptir.
  2. Grup Ehliyet Sağlık Raporu: C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, G sınıfı ehliyet alacak kişileri kapsayan sağlık raporudur. Ticari ve ağır araç sürücüleri için geçerli olan bu ehliyet raporu, 5 yıl geçerlilik süresine sahiptir.

  Zeytinburnu ehliyet için sağlık raporu başvurusunu kişinin bizzat kendisi yapmalıdır. İki adet biyometrik fotoğraf ve kimlik, başvurusu esnasında gerekli belgelerdendir.

  Zeytinburnu Ehliyet İçin Sağlık Raporu

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim