Zeytinburnu Sağlık Raporu - Hızlı Başvuru | Yeşiltepe

Zeytinburnu Sağlık Raporu

Zeytinburnu sağlık raporu, kişinin sağlıklı olduğunu kanıtlayan ve yapılan testler ve tetkikler sonucunda uzman doktorlar tarafından verilen tıbbi bir belgedir. Zeytinburnu sağlık raporu almak için 0212 679 39 00 numaralı telefondan randevu oluşturabilirsiniz. Randevu aldığınız tarihte giderek gerekli olan tüm testleri tetkikleri yaptırabilir ve sonuçlarına göre sağlık raporunuzu alabilirsiniz.

Yaklaşık 20 dakikalık bir mesafe sonucunda Yeşiltepe Polikliniği’ne ulaşabilirsiniz. Yeşiltepe Polikliniği’ne nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayarak detaylı yol tarifi alabilirsiniz.

Sağlık raporu alma ve kullanma amacına göre çeşitlilik göstermektedir ve her sağlık raporu için farklı tetkikler ve testler uygulanabilir. Zeytinburnu sağlık raporu; evlilik, ehliyet, OSGB, sağlık kurulu, gemi adamı sağlık raporu olarak farklılık gösterebilir. Denizcilik sektörü için sağlık raporu alacaksanız gemi adamı sağlık raporu için tıklayınız.

Hızlı İletişim Formu

Sağlık durumlarınızla ilgili doktorlarımıza ve uzmanlarımıza danışmak ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/hekimlerimize-danisin-1280x854-1.jpg

  Zeytinburnu Sağlık Raporu Çeşitleri

  Her sağlık kurumunun ya da kuruluşunun sağlık raporu vermeye yetkisi bulunmamaktadır. Öncelikle sağlık raporunu ne amaçla kullanacağınıza dair bir dilekçeyle başvuru yaparak Zeytinburnu sağlık raporu alma sürecini başlatabilirsiniz. Sağlık raporunu nerede ve ne amaçla kullanacağınıza göre yapılacak testler ve tetkikler de farklılaşmaktadır.

  Ehliyet için sağlık raporu; ehliyetini yenileyecek, sınıf ekleyecek ya da ehliyetini güncelleyecek kişilerden talep edilir. İşitme kaybı, görme bozuklukları, uyku bozukluğu, denge kaybı gibi problemlerin tespit edilmesi için testler ve tetkikler uygulanır.

  Evlilik için sağlık raporu; çiftlerin evlenmelerini engelleyecek herhangi bir sağlık probleminin olup olmadığının tespit edilmesi için talep edilir. Kan tahlilleri, akciğer grafisi, Akdeniz anemisi testleri yapılır.

  Gemi adamı sağlık raporu; kişinin denizde ve gemide çalışmasına engel olacak herhangi sağlık ve beden sorununun olup olmadığının tespit için talep edilir. Akciğer grafisi, odyometri, hemogram, madde bağımlılığı testleri, psikiyatri gibi tetkikler ve testler yapılarak rapor verilir.

  İşe girme sağlık raporu; kişinin işe uygun olup olmadığının saptanması için talep edilir. Görme testi, idrar tahlili, solunum fonksiyon testi, kan sayımı, işitme testi, portör muayeneleri işe girme sağlık raporu alırken yapılan testler ve tetkiklerdendir.

  zeytinburnu sağlık raporu

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Düzenli Dezenfeksiyon
  Hijyenik Ortam

  Covid 19 tedbirlerimiz çerçevesinde polikliniğimizde Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-1.png
  Maske
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-1.png
  Sosyal Mesafe
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-2-1.png
  1 kişi/4 m2
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-3-1.png
  Doğal Havalandırma
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/EKIPMAN-DEZENFEKSIYON.png
  Ekipman Dezenfektasyonu
  https://yesiltepepoliklinigi.com/wp-content/uploads/2021/04/DEZENFEKSIYON-IKONLAR_Calisma-Yuzeyi-1-kopya-5-1.png
  Personel Kişisel Hijyen

  Randevu Al
  0212 679 39 00

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  × WhatsApp İletişim